kochinur - 2016-11-25 21:50:51

Witam.

Mam problem z abs. W VCDS pojawiają się 2 błędy. jeden w sterowniku silnika: brak łączności ze sterownikiem abs. Drugi w sterowniku abs: nieprawidłowe kodowanie.
Nic nie grzebałem w sterowniku abs ani silnika, nie zmieniałem kodowania. Z tego co znalazłem w necie kodowanie jest poprawne. Nie wiem czy problem nie leży w pozycji login bo są tam same zera i nigdzie nie znalazłem co tam powinno być. Może właśnie te zera. Może ktoś ma jakiś pomysł co to może być.
A i jeszcze trochę historii błąd 1 o łączności jest już jakiś czas. Nie towarzyszyło mu świecenie żadnej kontrolki. Niedawno pojawiła się kontrolka abs żółta świeci stale i czerwona migajaca hamulca.
Czasem same na jakiś czas zgasną. Czasami można je skasować i jakiś czas nie wracają. Przy błędzie o braku łączności abs działał. Przy 2 błędach i świecących kontrolkach już nie.

KRYSZTAŁ 3D # prezent na 40 urodziny dla Niej folia samoprzylepna www.forup.pl www.herbowi.pl czyszczenie kanalizacji Szczecin http://wpoznaniuwyszczuplanie.pl/ wideofilmowanie Szczecin www.serwischlodniczy.szczecin.pl dentysta Szczecin