Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2016-03-31 17:37:34

 starek92

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2015-10-01
Posty: 2
Punktów :   
Silnik :: 1.6 SR
Moc [KM] :: 101
Rok :: 1999
Imię :: Adam

Dopuszczalna Masa Całkowita - nie zgadza się

Witam wszystkim,

prosiłbym o pomoc w miarę możliwości, zakupiłem swojego Golfa 1.6 SR rocznik 1999 jakiś czas temu, udałem się nim na pierwszy przegląd i pan diagnosta stwierdził, że nie zgadza się DMC w dowodze z masą na tabliczce znamionowej, dokładnie na tabliczce mam 1700 kg, w dowodzie 1670 kg, wspomnę, że na karcie pojazdu też mam 1670 kg, podejrzewam, że przy pierwszej rejestracji brano DMC właśnie z karty, wydział komunikacji robi/ł duże problemy, twierdzi, że musi uzyskac zgodę producenta na zmianę dmc samochodu, myślałem, że skończy się tylko na adnotacji w dowodzie, jednak z pozoru błahy problem okazał się większy.

Pytanie do Was czy ktoś się spotkał kiedyś z podobną sytuacją, ewentualnie jaką dmc ma Wasz Golf? Co jest ważniejsze, informacja w dowodzie czy na tabliczce?

Dopowiem, że zagłębiłem się w instrukcję auta i była napisanew niej, że DMC brana jest od standardowej wersji auta, ewentualne wyposażenie dodatkowe może podniesc jego masę, z tym, że gdyby tak było to pewnie wiele osób miało by ten problem z inną masą na tabliczce, a inną w dowodzie braną od wersji standardowej za wszelką pomoc z góry dziękuje.

P. S
wiem, że najlepiej byłoby pojechac do mniej upierdliwego diagnosty, który przymknie na to oko jak przez pozostałe 17 lat było, ale nurtuje mnie ten problem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Appartement et Chambres