Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2016-06-16 18:31:08

AdixSz

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2016-06-16
Posty: 2
Punktów :   

Golf Mk4 TDI By Adix

Witam wszystkich. Jestem nowym przedstawicielem województwa zachodniopomorskiego. Mam na imię Adrian, mam 23 lata i pochodzę z Drawska Pomorskiego. Golf 4, którym aktualnie jeżdżę jest moim trzecim vw i posiadam go od około roku. Został sprowadzony z Belgii w 2015 roku. Kupiłem go za małe pieniądze, ponieważ był w strasznym stanie. Aktualny stan jest dla mnie zadowalający jednakże dzięki większemu komfortowi $$$ mogę zacząć bawić się w modowanie auta. Krótka specyfikacja:

Marka: VolksWagen
Model: Golf (MK4)
Silnik: 1.9 TDI (110HP)
Koła: Atury 18''
Opony: 2x BridgeStone Potenza, 2x nankang ns2 (225/40)
Wyposażenie:
-> Wspomaganie
-> Sensor deszczu
-> Climatronic (do nabicia)
-> Komputer pokładowy
-> Elektryczne lusterka
-> Elektryczne szyby
-> Poduszki powietrzne
-> Radio mp3/aux/usb

Jedno zdjęcie podglądowe

https://c2.staticflickr.com/8/7374/26994200233_5defb872b5_c.jpg

Auto przyznam się, że dopiero teraz nabiera wyglądu. Wcześniej było strasznie zaniedbane bo i budżet mi nie pozwalał na większe zmiany. Teraz najbliższe plany:

-> Znaczki i grill na czarno
-> Gwint MTS
-> Regeneracja turbo
-> Zwiększenie mocy silnika
-> Odnowienie lakieru
-> Nowe hamulce na tył
-> Zakup kratki do zderzaka
-> Ogarnięcie dekorów we wnętrzu

Resztę planów zdradzę jak już zrealizuję te. Mam na auto jakiś pomysł. Śledzę już długi czas scenę tuningową i na pewno nie odwalę jakiejś wsi.

Co zrobiłem od kupna hmm. Na pewno części eksploatacyjne jak hamulce przód, olej, filtry, elementy zawieszenia. Potem zabrałem się za wnętrze. 3 z 4 boczków są wymienione. Tunel środkowy wymieniony. Zakupiona półka do bagażnika. 6 głośników. Nowe wycieraczki. Nowe boczne kierunki. Potem zakupiłem właśnie te koła. Dwa komplety kół na zimę. Mało, jednak auto zmieniło się nie do poznania.

Pozdrawiam i czekam na opinie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa