Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2016-09-11 10:42:05

qlasvw

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2016-09-11
Posty: 3
Punktów :   

Problem z wszystkimi (czteroma) drzwiami

Witam.Serdecznie!!!Może ktoś pomoże!!! Mam duży Problem z drzwiami!Auto było prawie całe malowane, miało malowany także lewy próg (którego rok temu wymieniałem)więc lakiernik zdemontował lewe drzwi,przednie i tylne żeby mieć dobre dojście do malowania progu.W sumie to Po odebraniu auta od lakiernika zabrałem się za regulacje drzwi i montaż klamek.Po montażu klamek z kuzynem wyregulowaliśmy drzwi (wielokrotnie otwierając i zamykając)i na końcu zamontowaliśmy lotkę klapy.W końcu zabrałem się za sprzątanie po lakierniku....masakra    pozamykałem wszystkie drzwi żeby wyczyścić szyby najpierw z zewnątrz ,wyciągając zapobiegawczo kluczyk z auta.Jak już go miałem w ręce to sobie pstryknąłem i zamknąłem drzwi, potem pstryknąłem by je otworzyć.Cycki odskoczyły do góry,odłożyłem kluczyk na stół i chcąc zabrać się za czyszczenie szyb teraz od wewnątrz chwyciłem za klamkę.......i nic,za drugą,trzecią,czwartą i nic,drzwi nie dają się otworzyć,pomimo że guziki odskoczyły do góry!!!tylko klapa działa prawidłowo.Otwierając samym kluczykiem przez drzwi kierowcy,cycek się podnosi, drzwi nie da się otworzyć i reszta cycków nie chce iść do góry.Nie wiem co zrobić,co się stało,zamontowałem tylko klamki,bawiłem się drzwiami regulując je i wszystkie drzwi działały,a teraz co?Coś mogłem źle zrobić?może lakiernik coś zmajstrował? Aha!!!wszedłem do środka przez klapę i bawiłem się guzikami w drzwiach kierowcy i tak :sterowanie czterema szybami działa,blokada tylnych szyb działa (w każdych drzwiach działa guzik otwierania szyb) jedynie jedyna rzecz która działa nieprawidłowo to klawisz z kluczykiem(ryglowanie drzwi od środka).Po wduszeniu go ,zamykają się wszystkie drzwi,ale dwoje drzwi (lewa strona) cycki odskakują i zostają do góry.powtarzałem to wielokrotnie i cały czas tak samo,zamyka wszystkie drzwi ale dwoje lewych same się otwierają.Rozłączałem także ako i też nie pomaga!Masakra!cztery dni składałem od rana do wieczora auto po lakierniku,już miałem je wypucować i wyruszyć w niedzielę na przejażdżkę a tu <pośladki>  ,a jutro do pracy to chyba na stopa będę musiał jechać (40km    )              P  O  M  O  C   Y  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#2 2016-09-11 14:03:43

 Chrzanek

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1240164987.gif

Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2014-08-05
Posty: 2643
Punktów :   45 
Silnik :: 1.8 t
Moc [KM] :: 215
Rok :: 1999
Imię :: Marcin
WWW

Re: Problem z wszystkimi (czteroma) drzwiami

Po pierwsze, jak lakiernik brał autko i rozbierał to powinien złożyć, przynajmniej ja mam takie rozumowanie. Czyli oddać w takim stanie jakim
dostał auto, a nawet lepszym (bo malowane). Po drugie, ryglowanie drzwi. Jak cykniesz w środku, dwa ryglują, dwa odskakują.
Przyczyna: mikrostyk w zamku jednym i drugim (mam to samo). W kwestii otwarcia drzwi, musiałeś coś źle złożyć. Od środka rozbierz boczki i
będziesz miał dostęp do zamka i musisz ręcznie odryglować zamknięte drzwi.


1.8t | rs6 18" | lc9z | Pakiet v6 | 213km | 308nm
https://s20.postimg.cc/8wau50wzx/13000253_1128415803883584_6071923617459105010_n.jpg
bit.ly/sklep_on-line_FM_Chrzanowski - mój sklep internetowy

Offline

 

#3 2016-09-11 15:31:10

qlasvw

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2016-09-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Problem z wszystkimi (czteroma) drzwiami

Sam rozbierałem i składałem żeby było taniej,on tylko zdemontował drzwi żeby mieć dobre dojście do progu.Szczerze to jestem przerażony rozbieraniem boczków na zamkniętych drzwiach.Ale cóż jak mus to mus.Dziękuję za pomoc!A może ktoś ma jeszcze inne sugestie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotele Puerto Morelos studio kopiowania kaset mokotów