Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2016-09-18 23:46:35

 kowal9215

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961035.gif

Skąd: Bogatynia
Zarejestrowany: 2015-05-22
Posty: 347
Punktów :   
Silnik :: 1.9 (ASZ)
Moc [KM] :: 130
Rok :: 2002
Imię :: Robert

Czujnik otwarcia komory silnika

Jakoś wcześniej olewałem ten temat i nie byłem do końca pewny. Teraz jednak pokusiłem się o sprawdzenie tego tematu bo nudzi mi się w robocie. Więc wziąłem latarkę i poszedłem do auta sprawdzić czy ja ten czujnik w ogóle mam. Kable dochodzą do zamka dochodzą i krańcówka też w nim jest czyli pierwszy sukces bo czujnik jest. Problem polega na tym że nie działa. Można ten czujnik wyłączyć/włączyć VAGiem? W liczniku mam kontrolkę samochodzika z otwartą maską ale po otwarciu czy zamknięciu ani się nie świeci ani nic nie piszczy. Postaram się też zrobić test licznika czy w ogóle się ta kontrolka zapala choć powinna jeżeli czujnik jest. Dodam że mam 1/2 fis i po otwarciu drzwi zapala się kontrolka i komunikat jaki  i po otwarciu bagażnika zapala się kontrolka i komunikat o otwarciu, a co do maski to cisza. Dlatego pierw chcę zrobić test licznika czy kontrolka się zapala jeżeli tak to sprawdzić czy przypadkiem nie jest dezaktywowana ta opcja i tu oczywiście do was prośba gdzie to znaleźć, a jak będzie aktywna no to wtedy zostaje wymiana tego czujnika albo nawet i całego zamka bo i tak się trzeba zamachnąć żeby maska się zamknęła może dlatego że brudny ten zamek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz