Ogłoszenie

• Index
  •  » Wnętrze
  •  » wymiana kierownicy, dodanie tempomatu, komputera

#1 2016-09-26 08:20:24

tryplon6

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Punktów :   

wymiana kierownicy, dodanie tempomatu, komputera

Witam, mam pytanko jestem nowy na forum w dziedzinie motoryzacji jestem laikiem. Pytanie do znawców tematu, czy kierownica wielofukcja od 1.9 tdi w pełnym okablowaniem będzie pasować do wersji benzynowej 2.0 99r 5d, interesuje mnie także dołożenie tempomatu + licznika z komputerem, znalazłem fachowca, który taki zabieg wykona ale nie jestem pewien czy wszystko bd okej, proszę o wyrozumiałość i odpowiedz, pzdr

#2 2016-09-28 21:50:35

kubol1990

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1240164987.gif

7557569
Punktów :   13 
Silnik :: chwilowo brak
Moc [KM] :: brak
Rok :: brak
Imię :: Jakub

Re: wymiana kierownicy, dodanie tempomatu, komputera

Licznik da się przełożyć, ale masz inną skalę obrotów w TDI i zależy od rocznika Twojego auta i licznika, ponieważ w 1999roku był już CAN a przed 1999rokiem nie było CAN, ale da się to obejść, ale to poczytaj na forum, bo już było, tempomat z tego co kojarzę w 2.0 jest przepustnica na linkę więc musiał byś się bawić z podciśnieniem, a co do multifuncki, to podobno jak nie wyjechał z tym z faryki, to ciężko ogarnąć to Jak ktoś jest ogarnięty to przełoży wszystko, ale podobno ciężko to zrobić, nwm nie robiłem tego jeszcze, może kiedyś takie coś ogarnę :V Ale o każdym z tych rzeczy było napisane na forum, więc polecam poczytać

• Index
  •  » Wnętrze
  •  » wymiana kierownicy, dodanie tempomatu, komputera

Stopka forum

RSS