Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#1 2016-11-11 17:22:41

hammerdin15

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2016-11-11
Posty: 1
Punktów :   

Słabo odpala i czasami zapowietrza się podczas jazdy

Witam!

Dziwny problem mam ze swoją golfiną MK4 1,9 TDI 90KM.

Od roku w sumie walczymy z zapowietrzaniem się układu paliwowego (widać powietrze czasami w wężyku). W sierpniu jadąc do pracy rano stanąłem na światłach, a że miałem włączone radio to nawet nie usłyszałem kiedy silnik zgasnął. Zepchnąłem go na pobocze, odkręciłem te przewody paliwowe co idą w silnik, pokręciłem trochę rozrusznikiem, przykręciłem przewody i potem odpalił. I w sumie to do dzisiaj był spokój (poza tym że słabo odpala rano, szczególnie jak jest zimno, chociaż wydaje mi się że też jak jest wilgotno), bo dzisiaj znów stanąłem na światłach. W wężyku nie było prawie w ogóle paliwa, samo powietrze. Zrobiłem to co w sierpniu i jakoś odpalił.
Rozrusznik po regeneracji, jak jest ciepły silnik to odpala na strzał. Dzisiaj jak stanął to miałem pół zbiornika paliwa.

Oczywiście cały układ paliwowy sprawdzany 5 razy, od "smoka" po silnik. Jedyne co to pompy nie sprawdzaliśmy bo nie wiemy jak. Może ktoś miał podobnie? Możecie polecić kogoś w Gdańsku lub okolicach?

Pozdrawiam, Adam

Offline

 

#2 2016-11-14 15:44:28

 szczuro90

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2013-03-07
Posty: 29
Punktów :   
Silnik :: 1.9 tdi ALH
Moc [KM] :: 90
Rok :: 2001

Re: Słabo odpala i czasami zapowietrza się podczas jazdy

proponował bym z zapowietrzaniem się iść do mechanika niech sprawdzi tą pompę skoro cały układ był sprawdzany, bo to jest niebezpieczne. Z odpalaniem puki co nie pomogę bo sam mam problemy rano ale u mnie to chyba aku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Accommodatie Eschwege Oтeли Северные Марианские острова www.hotels-world.pl worldhotels-in verified TS2 Space