Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#1 2016-11-30 20:22:22

Samwiesz

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2016-11-30
Posty: 3
Punktów :   

Golf udręka na zimnym silniku

Witam .
Mam problem z golfem 4 1.6 AKL, 98rok.(BENZYNA, GAZ)
Mianowicie -ODPALAM Obroty rosną około 2,5tyś ,następnie spadają poniżej 1000 samochód gaśnie , kolejna próba włączam zapłon 2,5tyś spada poniżej 1000 obrotów ,zaczyna smierdzieć benzyną (jakby go zalewało) ,obroty falują słychać nierówną pracę silnika (samochód chodzi jak traktor pyrka) dodam minimalnie gaz łapie prawie 3tyś obrotów , podczas początkowej jazdy szarpie , na sprzęgle gaśnie(dwa razy przed prześciem dla pieszych odcieło mi hamulce i kierownice,silnik zgasł i ledwo wyhamowałem.) , I tak dopóki się nie nagrzeje około 15min , po tym czasie jakby inny silnik ktoś wsadził , na gazie chodzi jak marzenie ,zero pyrkania obroty na postoju poniżej 1000 ,równa i cicha praca silnika jak i na sprzęgle zero problemów !! , po rozgrzaniu na benzynie też chodzi ok nie gaśnie obroty trzyma chociaż słychać lekko falującą prace silnika to moc ma nic mu się nie dzieję ,pali z pierwszego... a gdy znowu postoi silnik ostygnie to od nowa ....gdy jade np na 3 biegu i puszcze gaz słychać jakby "strzały" ,"odbijanie się" w układzie wydechowym ,ponadto GDY JEST ZIMNY I PRZYCISNE NAWET MINIMALNIE GAZ na luzie obroty same wznoszą się prawie do 3 tyś ,i spadają ,

Mechaników oglądało go co najmniej ze czterech, świece ,czuniki temp ,g40 tratata , sonda sprawdzana, w ch.. pieniędzy poszło a efekt ten sam, może wy macie jakieś propozycję co mu się dzieję , on lepiej chodzi na gazie niż na benzynie ,płynniej nie pyrka nie faluje ,pół tonu ciszej... aby sie nagrzał i problem znika . Czekam na odpowiedz znawców
ps. na Komputerku wychodzi jakiś moduł skrzyni automatyczniej , oczywiście to manual a żaden z fachowców nie jest mi w stanie wytłumaczyć skąd taki błąd się wziął ??,może to ma wpływ ?, poza tym wszystkie błędy naprawione ,podłączany wielokrotnie pod różne komputerki...

Ostatnio edytowany przez Samwiesz (2016-12-01 17:14:29)

Offline

 

#2 2016-12-17 18:00:51

 marqs

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2016-12-17
Posty: 10
Punktów :   
Silnik :: 1.9TDI
Moc [KM] :: 160
Rok :: 2003

Re: Golf udręka na zimnym silniku

Czy było coś robione z przepustnicą?  Być moze jest zabrudzona i nadaje sie do wyczyszczenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Nizozemsko NĂŠpal Hotels Malaca