Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2017-05-22 14:38:47

 damianos19938

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2015-03-16
Posty: 36
Punktów :   
Silnik :: 1,9 TDI
Moc [KM] :: 136 KM
Rok :: 1999
Imię :: Damian

Luzy na drążku zmiany biegów i stukanie na 5-tym biegu

Cześć wszystkim,

Jeżeli piszę w złym dziale to przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie.
Mam problem, Mianowicie, gdy wrzucam 5-ty bieg to bardzo często wpada on w duże drgania i słyszę głośne stukanie. Drążek cały się trzęsie, a w środku samochodu słychać nieprzyjemny dla ucha dźwięk stukania. Dzieje się tak tylko na 5-tym biegu. Czasami pomaga wrzucenie na luz i ponownie na bieg (często muszę tak robić kilka razy, żeby drgania i stukanie ustąpiły).
Dodatkowo na każdym biegu mogę bez problemu ruszać drążkiem na boki.
I teraz mam takie pytanie do Was. Jestem w tym temacie kompletnie zielony i naprawa tego samego nie wchodzi w grę, dlatego oddam to do mechanika, ale nie chcę być kolejnym naiwnym klientem, który zostanie naciągnięty na kasę.
Czytałem w internecie, że najczęściej wina leży po stronie wybieraka albo poduszki pod skrzynią biegów. Możecie mi napisać co waszym zdaniem może odpowiadać za mój problem? Czytałem, że jakbym miał uszkodzoną poduszkę to całym samochodem by trzęsło. U mnie tak się nie dzieje, tylko drążek lata w każdą stronę. Czy jest ktoś w stanie po moim opisie wykluczyć jedną opcję?
Jeżeli to może mieć coś wspólnego to dodam, że kiedyś miałem problem ze wrzuceniem biegu wstecznego (często wchodziła jedynka), ale problem sam się naprawił.

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba Betonowe Szczytno ma dla ehotelsreviews Проживание Гриндельвальд Maison Karibou Lodging Ningbo