Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Nadwozie
  •  » Moje pierwsze zaprawki. Chętni służyć rada ??

#1 2017-06-12 01:07:51

 noweno

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Skąd: Łódź - Żabieniec
Zarejestrowany: 2017-06-08
Posty: 2
Punktów :   
Silnik :: 1.6 SR
Moc [KM] :: 100
Rok :: 1999

Moje pierwsze zaprawki. Chętni służyć rada ??

Witam, ostatnio zakupiłem moje pierwsze autko golf 4. Jako że autko pochodzi z 1999 roku ma już pare odprysków i jedno ognisko rudej. Postanowiłem że niebawem się tym zajmę . Znam kod lakieru. Wyczytałem w internecie że dobrze jest przesmarować miejsca odprysków i korozji płynem Cortanin odczekać 24h i teraz pytanie. Czy od razu lakierem lecieć czy jakiś podkład porobić ? Widziałem na allegro lakiery i takie podkłady pod lakier które są w buteleczkach jak damskie lakiery do paznokci wraz z pędzelkami. Na klapie mam małe ognisko korozji ale potraktuje je Cortaninem i będę obesrwować .
Może polecacie jakieś podkłady lub lakiery bezwarwne jak i firmę która robi lakiery do VW. najlepiej gdyby to były małe pojemniczki jak te lakiery do paznokci .
Ps spraye odpadają.


Reprezentuj co w sercu, Bałuty na zawsze !

Offline

 

#2 2017-12-16 19:25:38

joneq11

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Skąd: Opolskie
Zarejestrowany: 2017-11-22
Posty: 19
Punktów :   
Silnik :: 1.6
Moc [KM] :: 105
Rok :: 2001

Re: Moje pierwsze zaprawki. Chętni służyć rada ??

Kod lakieru masz pod maska jesli sie nie  mylę dajesz w sklepie ci robia farbe mi zrobili w pojemniku jak do malowania paznokci kolor 99% ten sam co samochód (zielony).
Jeśli masz korozje w malo widocznym miejscu zrywasz farbe w obrebie rdzy i troche dalej papier ścierny i az do blachy jedziesz pozniej czyścisz rozpuszczalnikiem podkład (farbe masz w sklepie przeważnie biała) i na to farbę samochodu

Ważne aby rdze zerwac do maxa jeśli nie to po 2 miesiacach tym bardziej w zimę sie pokaże na nowo

Offline

 
  • Index
  •  » Nadwozie
  •  » Moje pierwsze zaprawki. Chętni służyć rada ??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com Hotels Burghausen berlin-hotel ホテル リヒテンシュタイン