Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


#1 2017-10-12 00:26:57

Doktorek

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2017-10-11
Posty: 1
Punktów :   

Kodowanie kluczyka, migająca kontrolka immobiliser'a.

Witam, wczoraj zakupiłem golfa IV, 1.4 z 1999r. Auta nie dało otworzyć za pomocą przycisku w kluczyku, wcześniej miałem Seata Ibize i tam nie miałem z tym najmniejszego problemu także pomyślałem że tutaj będzie podobnie. Dzisiaj rozebralem kluczyk żeby zobaczyć jakie baterie mam kupić i wymienić je na nowe jak się okazało nie było tam żadnej baterii (w sumie to tutaj mam pytanie czy to jest taka sama bateria jak w innych pilotach?). Przeglądałem dzisiaj fora i próbowałem znaleźć sposób na zakodowanie go ale wszędzie jest podana instrukcja gdy posiada się dwa kluczyki a ja niestety posiadam tylko jeden. Dodatkowo w aucie bez przerwy  świeci się (miga)  kontrolka immobiliser'a (pomarańczowa samochód z kluczykiem). Czy ktoś zna sposób na zakodowanie kluczyka za pomocą jednego klucza? Czy jeśli uda mi się to zrobić to wtedy dioda immo przestanie miga, a jeśli nie to co mam zrobić aby przestała? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2017-10-12 18:13:19

 jarazm

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2014-01-27
Posty: 143
Punktów :   11 
Silnik :: 1.9 TDI AGR
Moc [KM] :: 90
Rok :: 2000
Imię :: Jarosław

Re: Kodowanie kluczyka, migająca kontrolka immobiliser'a.

Musisz mieć kabelek diagnostyczny i program do tego lub udać się do kogoś kto go ma i się tym zajmuje.Można zakodować 1 klucz ale poco ? Zgubisz lub zamknie się tobie auto samoczynnie to będziesz bił szybę ? Znajdz gościa u siebie co dorabia klucze samochodowe .Będzie miał napewno nowe pastylki immo do kluczy resztę osprzętu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Gelnica Lodging Gabon Alloggio Mauritania ehotelsreviews.com