Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2018-06-19 11:29:17

radek

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2018-06-10
Posty: 2
Punktów :   

Ciężko wchodzące biegi, ściąganie przy dodaniu gazu.

Witam

Zakupiłem niedawno czwórkę z silnikiem diesla 1.9 o oznaczeniu AGR mocy 90 km z roku 1998. Samochód stał już dłuższy czas i miał kilka usterek o których poinformował mnie sprzedający, lecz nie chciał tego już naprawiać. Po pierwszej jeździe bardzo dał mi się we znaki problem ze zmianą biegów. Mianowicie jeśli robię to delikatnie i z "wyczuciem", to biegi przeskakują płynnie, czasami tylko trzeci bieg robi delikatne problemy. Jeśli natomiast jadę dynamiczniej, wkręcam auto wyżej na obroty na poszczególnych biegach, to często bieg nie chce wskoczyć. Co dało mi się też mocno we znaki, to kiedy dodaję gazu na poszczególnych biegach to samochód nieznacznie, lecz odczuwalnie odbija w lewą stronę. Szczególnie daje się to we znaki na niższych biegach. Z racji że samochód stał już jakiś czas nieużywany, to podejrzewam uszkodzenie jakiegoś gumowego elementu: poduszki silnika lub skrzyni. Chciałbym też sprawdzić stan oleju w skrzyni biegów - jak zrobić to prawidłowo ? Czy w ogóle szukam usterki w dobrym miejscu ?

Dzięki za pomoc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Oman