Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2011-02-27 11:20:22

 jansob

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 7
Punktów :   

Jestem nowy

Witam wszystkich i pozdrawiam
Jestem nowy. Nie wiem czy wypada tu zamieszczać problemy, spróbuję - i z góry przepraszam .

Chce poprosić o poradę dotycząca problemów z moim samochodem.
Kupiłem go na początku lutego tego roku Golf MK4 z 1998r silnik 1.6 benzyna ( AKL )
Wymieniłem:
-kompletny rozrząd, olej, pompę wody, sprzęgło, pasek wieloklinowy, filtr powietrza, filtr kabiny, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe tył, końcówki drążka kierowniczego, napinacz paska, łacznik drążka stabilizatora, świece i tłumik.
I zaczęło się. Podczas jazdy na trasie 90km/h musiałem hamować i zredukować prędkość - wtedy samochód gasł, i tak sie powtarzało z dużych prędkości , na niskich prędkościach ( obrotach ) auto nie gasło - obrotomierz nie spadał do zera.
Pojechałem do mechanika ( dobry ) podpięli pod komputer - wyszło , że nie działa sonda lambda, więc zamówiono nową na którą czekam ale jednoczesnie wymyto i przedmuchano
przepustnice. Po tym zabiegu obroty już nie spadają do zera ale wolne nie chcą powracać na swoja pozycję i zatrzymują się na 1400 - 1200. Na dodatek jadąc na niskich biegach po zdjęciu nogi z pedału gazu zamiast hamować silnikiem - to strasznie szarpie.
Czy ktoś z szanownych użytkowników może zasugerować przyczynę takiego zachowania samochodu ?
Czekam na wszelkie sugestie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe z wykopem oferowane Zweizimmerwohnung nah der Messe www.hotelstayfinder.com hotelstayfinder.com