Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2016-12-02 18:50:14

 Pablo90

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2016-10-16
Posty: 14
Punktów :   
Silnik :: 1.9 TDI AGR
Moc [KM] :: 90 KM
Rok :: 1998

Pomocy!! Drzwi zamknięte na "amen"

Witam wszystkich Może zacznę od początku. Jakiś czas temu kupiłem golfa mk4 za 6500 i cały czas coś z nim się dzieje. Jakiś czas po zakupie zaczął szwankować oryginalny zamek drzwi kierowcy. Drzwi się otwierały i centralka chodziła zajebiście lecz gdy chciałem je zamknąć to zamek już było zamknięty. Otwierał się i po otwarciu ten klocek zamykający drzwi wracał do pozycji zamkniętej. Musiałem palcem go cofać trzymając jednocześnie rączkę otwierania od wewnątrz.
PRZYSZEDŁ czas na nowy (używany) za 80 zł. Wyjmując stary zamek nie zdjąłem klemy i przy próbie zdejmowania wtyczki reszta drzwi zaczęła szaleć, zamykać i się otwierać wielokrotnie. Zdjąłem szybko klemę (+) bez myślenia. Rozebrałem drzwi i zauważyłem że ten nowy zamek nie ma całego plastiku  zaznaczonego na czerwono. Brakowało mu języczka zaznaczonego na żółto.
    http://images84.fotosik.pl/208/6d15a7fb17c644aemed.jpg
Więc rozebrałem tą część i włożyłem tam plastik z mojego zamka. Wtedy zainstalowałem ten zamek w drzwi i się okazało że centralka nie otwiera zakma za pierwszym tylko za 10 razem. Wkurzyłem się założyłem stary zamek i ten za każdym zamknięciem drzwi trzeba było otwierać od środka. (POPSUŁEM OBA ZAMKI?)
Kupiłem kolejny na allegro włożyłem go do auta taki jaki było i jak zamknąłem centralkę tak wcale się nie otwierają drzwi kierowcy. Wszystkie drzwi się otwierają i zamykają tak jak wcześniej, a silniczek centralki w drzwiach kierowcy jakby nie pracował w ogóle.
Próbowałem otworzyć od środka ale nie da się. Dzwoniłem do mechanika i kazł mi spróbować odłączyć kostkę ale na dziś dałem sobie z tym spokój. Powiedział też żebym kupił nowy zamek nie używany. On podobno w passacie wsadził używany i nie działał, a jak wsadził nowy wszystko było ok.
I CO WY NA TO?
PROSZĘ WAS O POMOC. JAK MAM OTWORZYĆ TE DRZWI.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki