Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2018-02-01 11:59:53

lewyfcb90

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2018-02-01
Posty: 1
Punktów :   

Brak zapłonu cylinder 1

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem nowy na forum. Postanowiłem napisać do Was gdyż moja wiedza nt. motoryzacji jest znikoma. Przejdę więc do sedna sprawy.
Jestem posiadacza Golf'a 1.6 16v rok produkcji 2001. Jakiś czas temu zaczął pojawiać mi się komunikat Abgas Werkstatt. Auto stało się ciężkie i mułowate.
Postanowiłem w jakimś tam stopniu sprawdzać i szukać przyczyny w/w błędu. Autko zaczęło moim zdaniem troszkę więcej spalać i wywalało check engine.
Najpierw wymieniłem wtrysk. Po jego wymianie jakby wszystko zaczęło funkcjonować, ale co jakiś czas wywalało Abgas Werkstatt.. błędy zostały usuwane,
a autko jakby jeździło lepiej. Po pewnym czasie wywaliło mi kolejny błąd i komunikat brzmiał "wypadanie zapłonu na cylindrze 1 - sporadyczny".
Wymieniłem świece na nówki.., znajomy polecał abym jeździł i obserwował co się dzieje. Nic się nie działo poza tym, że wyrywkowo wczoraj podłączyliśmy go do kompa
i komunikat brzmiał "wypadanie zapłonu na cylindrze 1 - sporadyczny" więc taki sam jak poprzednio z tym, że nie pojawiała się pomarańczowa kontrolka. Mam wrażenie, że mój golfik troszkę więcej pije tej benzyny i tak jakby nie był sprawny w 100 %. Jak już napisałem moja wiedza z zakresu motoryzacji nie jest duża dlatego prosiłbym Was o jakieś wytyczne oraz informacje. PS na poniedziałek jestem umówiony z mechanikiem na dokładną diagnozę tego oto problemu. Może jednak macie wiedzę czego można się spodziewać?

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2018-02-22 21:23:42

Damson

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2018-02-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Brak zapłonu cylinder 1

A może masz przebicie na przewodach zapłonowych. A szczególnie na tym od świecy z cylindra 1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Michalovce a okolie Sme przegrywanie kaset vhs łódz mapa fotowoltaiki