Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2014-03-18 00:21:09

 Matifcb

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961004.gif

1812319
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 580
Punktów :   
Silnik :: 1.6 SR
Rok :: 1999

dużo cieczy z wydechu podczas gazowania

Witam, będąc na przeglądzie, Pan powiedział mi ze jego zdaniem zbyt duza ilość cieczy wydostaje sie z rury wydechowej. Nie wiem czy to jest woda, czy to jest skroplony gaz. Ja tego nigdy nie zauważyłem auto na gazie chodzi wyśmienicie moim zdaniem. Zauważyć to można było jak stałem autem na kanale, kolami w zagłębieniach badających stan zawieszenia. Mechanik kazał mi wyjechać z kanału, a wiadomo będąc w tych zagłębieniach trzeba było trochę przy gazować auto żeby wydostało się kolami z zagłębień. W tym momencie na posadzce w miejscu wylotu rury wydechowej pojawiły się w jednym miejscu ( w tym gdzie akurat rura wydechowa była skierowana w posadzkę) ślady może nie mokre od cieczy, ale dosyć bardzo zaparowana posadzka. Nie wiem czy to ważne ale silnik miałem zimny. Wcześniej przejechałem autem kilometr ledwo. Z domu do stacji diagnostycznej mam z 1,5km - ledwo co mi sie auto na gaz przełączyło.
Nie pamiętam dokładnie co powiedział ten Pan, czy ze mi sie za dużo zbiera wody w wydechu, czy ze gaz skroplony z wydechu się wydostaje.. nie jestem pewien

Offline

 

#2 2014-03-18 17:08:39

 Luks

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961035.gif

5749168
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-03-14
Posty: 251
Punktów :   
Silnik :: 2.0 AQY Benzyna + Gas KME
Moc [KM] :: 115
Rok :: 2000

Re: dużo cieczy z wydechu podczas gazowania

Hej. Jak masz gazik i nie rozgrzany silnik to normalne, u mnie jest tak samo... Po prostu przy LPG już tak jest... niestety cierpią też na tym tłumiki końcowe bo szybciej korodują... Także jeśli autko Ci ładnie śmiga to nie masz się co przejmować...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Prodej betonových septiků Praha przegrywanie kaset vhs