Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2016-09-06 20:31:34

dominikSDI

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2016-09-06
Posty: 1
Punktów :   

1.9 Sdi - hałas na piątym biegu

Witam serdecznie. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonego SDI. Mam kłopot z skrzynią biegów aczkolwiek hałasuje piąty bieg (nie wyskakuje). Nie sprawdziłem oleju po zakupie, przypuszczam że jest go niewiele stąd problem. Dźwięk to niezbyt szybkie terkotanie. Długo nie jeździłem na piątce. Piąty bieg był robiony na pewno - widoczny silikon w obrębie dekla na końcu skrzyni. Poprzedni właściciel miał go dwa lata i nie zajrzał ile tam w skrzyni oleju no i klops. Biegi ogólnie wchodzą przyzwoicie ale i dość oporowo za pierwszym razem nie chce płynnie wskoczyć (trzeba czasami używać sprzęgła dwa razy żeby obrócić wałek skrzyni np przy wrzucaniu wstecznego lub jedynki). W sobotę auto ląduje u mechanika.

Moje pytania:

1) Jakie prognozy w związku z hałasem? Za późno na dolewkę oleju? Coś przytarłem?
2) skrzynie o jakich oznaczeniach były montowane w 1.9 SDI i które były najwytrzymalsze?

Chciałbym doprawić do mojego golfa jakąs skrzynie albo jej regeneracje w przyszłości, żeby skrzynia była tak niezawodna jak długowieczny niezniszczalny (jak głosi legenda) silnik SDI.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world hotels-world.pl Noclegi Ringkøbing