Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2015-05-06 20:22:04

daniel79

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2014-02-15
Posty: 21
Punktów :   
Silnik :: 1.9
Moc [KM] :: 130
Rok :: 2001
Imię :: daniel

Leci Woda Pomocy

Witam wszystkich.prosze o pomoc może wy coś doradzicie ,podpowiecie.a więc od początku.2 tyg temu oddałem golfika do mechanika na wymiane rurki klimatyzacji przetartej przez rure intercol. i osuszacza.Może to zbieg okoliczności ale po tej akcji zaczęła mi lecieć woda (po deszczu lub myciu) od strony pasażera dokładnie przez obudowę wentylatora,nie chcąc robić paniki zacząłem sam szukać przyczyny a więc tak:błoto z przednich błotników wyczyszczone kanalik ten na dole szyby w który wchodzi plastik nie mam więcej pomysłow bo i też widać gdzie woda się dostaje.Filtr pyłkowy mokry na łopatkach widać wode i jeszcze co zauważyłem przy przełączeniu na obieg wewnętrzny łopatka ani drgnie a chyba powinna się zamknąć? I teraz moje pytanie co mechanior musiał rozkręcać żeby dostać się do tej rurki , czy musiał odkręcać obudowę filtra płkowego?tam jest taka uszczelka piankowa,może ona ,dodam że dość niechlujnie to wszystko poskładane było, czy mógł coś źle złożyć ,nie dopiąć czegoś lub po prostu nie założyć?albo źle złożyc.klima działa bez zarzutu.Z góry dziękuje za wszelkie sugestie i pomoc pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com