Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Nadwozie
  •  » Straszne przedmuchy powietrza, uszczelki, antena?

#1 2015-07-10 16:47:19

Grachu

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2015-07-10
Posty: 1
Punktów :   

Straszne przedmuchy powietrza, uszczelki, antena?

Witam!
Mój problem dotyczy strasznego podmuchu powietrza który słychać w kabinie - auto jest w wersji 3 drzwiowej i na moje to problem może leżeć w trzech elementach m.in. opuszczone drzwi i problem z uszczelkami, antena która być może nie jest oryginalna i dodatkowo  poprzednik wymieniał szybę z 2 lata temu bo mu kamień strzelił, zastanawiam się czy ona jest dobrze wklejona czy tam nie ma przedmuchów.

Spotkał się ktoś z czymś takim? Jedziemy np 60 km/h jest względnie cisza, dobijamy do 80-100 zaczyna szumieć a przy 140, szczególnie w wietrzny dzień to jak Cabrio albo z otwartym szyberdachem którego w aucie nie ma defacto.
Zauważyłem też że można łatwo wsadzić palec w szparę między krawędzią drzwi a ramą i tam gdzie uszczelka, można ją ścisnąć itd..może za słabo drzwi przylegają?

Czy takie coś warto robić samemu? Czy zlecić dobremu blacharzowi? Bo mechanik twierdzi że jak ktoś nie ma doświadczenia to pogorszy sprawę i on by pojechał właśnie do blacharza z tym problemem.
Zastanawiam się czy takie wady karoserii to bezwzględnie dowód na to że auto jest po przejściach? Bo badanie miernikiem nie wykazuje specjalnie jakiś mega naprawa blacharskich.
A może po prostu z uwagi na wiek (15 lat) drzwi opadły, może gdzieś uszczelki są uszkodzone.

Czy wg Was mk4 jest dobrze wyciszonym autem?

Pozdrawiam i dzięki!

Offline

 

#2 2015-07-10 20:39:23

 Dadziu

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961035.gif

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 459
Punktów :   
Silnik :: 1,6 16V BCB
Moc [KM] :: 105
Rok :: 2003
Imię :: Dawid

Re: Straszne przedmuchy powietrza, uszczelki, antena?

Zawsze możesz delikatnie zamek przestawić od drzwi do środka samochodu i sprawdzić

Offline

 
  • Index
  •  » Nadwozie
  •  » Straszne przedmuchy powietrza, uszczelki, antena?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa